Rýchly kontakt
+421-56-668 05 01
deutschmann@deutschmann.sk

História

2017

OCENENIE NAJZAMESTNÁVATEĽ 2016

Stali sme sa najlepším zamestnávateľom na Slovensku podľa hodnotenia verejnosti na portále v kategórii "Doprava a logistika" za rok 2016. 

OCENENIE PEČAŤ BONITY

Na základe vyhodnotenia finančnej analýzy Národného informačného strediska Slovenskej republiky bola našej firme znovu udelená Pečať bonity, ktorú v roku 2016 získalo zo 734.055 hodnotených komerčných subjektov slovenskej ekonomiky len 0,87 % podnikov. 

Certifikát OHSAS 18001

Zaviedli sme a používame systém manažérstva bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci v oblasti zabezpečovania expresných transportov, logistických služieb, skladovania a zasielateľstva.

Získali sme certifikát OHSAS 18001:2007. 

DEUTSCHMANN RALLYE TREBIŠOV

V spolupráci s Auto klub Košice sme zorganizovali prvý ročník veľkej motoristickej akcie DeutschMann Rallye Trebišov.  

HOKEJOVÝ KLUB HK2016 TREBIŠOV

Stali sme sa reklamným partnerom Hokejového klubu HK2016 Trebišov. 

DEUTSCHMANN SENIOROM

Pre seniorov z Trebišova a okolia sme pripravili spoločné popoludnie spojené s kultúrnym programom žiakov a vystúpením p. Roba Kazíka. 

POMOC RODINÁM

Prispeli sme k tomu, aby päť vybraných rodín vo finančnej núdzi malo krajšie Vianoce.


2016

OCENENIE FIRMOU JUSTITIUM s.r.o.

Získavame ocenenie za výbornú platobnú disciplínu v roku 2015 od firmy JUSTITIUM s.r.o. 

Finalista súťaže Podnikateľ roka 2015

Výkonná riaditeľka Miriam Poništová sa stáva finalistom súťaže EY Podnikateľ roka 2015. 

OCENENIE PEČAŤ BONITY

Na základe vyhodnotenia finančnej analýzy Národného informačného strediska Slovenskej republiky bola našej firme znovu udelená Pečať bonity, ktorú v danom roku získalo zo 716.134 hodnotených komerčných subjektov slovenskej ekonomiky len 1,6 % podnikov (11.574 firiem). 

DAROVANIE KRVI

Rozhodli sme sa pre humanitárny čin a darovali sme približne 14 litrov krvi. Aj vďaka tejto hromadnej akcii sa viacerí z nás stali pravidelnými darcami krvi. 

DEŇ OTVORENÝCH DVERÍ

Otvorili sme dvere firmy pre budúcich maturantov stredných škôl v Trebišove, ktorí cez rôzne aktivity mali možnosť lepšie spoznať život a prácu v našej spoločnosti. 

KURZ PRVEJ POMOCI

15 zamestnancov sa zúčastnilo Kurzu prvej pomoci. 

POMOC RODINÁM

Prispeli sme k tomu, aby tri vybrané rodiny vo finančnej núdzi mali krajšie Vianoce.


2015

Ocenenie TOP Rating

Firma splnila podmienky udelenia certifikačného hodnotenia TOP Rating, čo je hodnotenie rizikového faktora D&B Ratingu. Získali sme známku najvyššej možnej hodnoty "1".

Ocenenie Pečať bonity

Na základe vyhodnotenia finančnej analýzy Národného informačného strediska Slovenskej republiky bola našej firme znovu udelená Pečať bonity, ktorú v danom roku získalo zo 681.156 hodnotených komerčných subjektov slovenskej ekonomiky len 1,3 % podnikov.

DeutschMann Student Times

Investujeme do našej budúcnosti - mládeže, preto investujeme prostriedky do časopisu, ktorý je určený stredoškolákom celého Košického samosprávneho kraja.

Rozšírenie priestorov o ďalšie poschodie

Neustály príjem nových zamestnancov, ktorý presahuje už 100 ľudí, vedie firmu k prenajatiu ďalšieho poschodia budovy, obývame už 1800 metrov štvorcových na troch poschodiach.

Ocenenie Skvelý zamestnávateľ

Na celofiremnej súťaži aj napriek silným súperom zvučných mien víťazíme vo viacerých kategóriách, získavame Cenu verejnosti, ocenenie Inšpiratívny projekt a stávame sa absolútnym víťazom kategórie Skvelý zamestnávateľ 2014.


2014

Ocenenie Pečať bonity

Na základe vyhodnotenia finančnej analýzy Národného informačného strediska Slovenskej republiky bola našej firme udelená Pečať bonity, ktorú v danom roku získalo z 224.000 hodnotených komerčných subjektov slovenskej ekonomiky len 1,2 % podnikov.

Ocenenie Diamant slovenského biznisu

Stávame sa Diamantom slovenského biznisu na Východnom Slovensku.

Prvá kultúrno - spoločenská akcia pre obchodných partnerov

V januári sme zorganizovali veľkolepá akciu, ktorou sme ocenili dôležitosť našich obchodných partnerov a navyše, zbierkou v tombole sme podporili charitatívnu činnosť. Táto akcia sa koná každoročne, vždy s rozmerom charity a pomoci druhým ľuďom.

Založenie dcérskej spoločnosti v Dubaji

Firma vstupuje do nových vôd exotického Dubaja, kde zakladná dcérsku firmu DeutschMann FZE zaoberajúcu sa prevažne obchodnou činnosťou.


2013

Založenie dcérskej spoločnosti DeutschMann Transport v Žiline

Požiadavky klientov na vlastný vozový park nás vedú k vstupu do partnerstva s našim dlhodobým partnerom. Firma sa tak rozrastá o dcérsku firmu DeutschMann Transport so sídlom v Žiline, kde parkujú naše vlastné kamióny, mnohé na mieru upravené na špeciálne prepravy pre našich top klientov.

Presťahovanie do nových priestorov (Dopravná)

Druhé firemné sťahovanie nám prináša so sebou do budúcna víziu možnosti väčšej personálnej expanzie.


2012

Členstvo FIATA

DeutschMann sa stáva členom medzinárodnej federácie zasielateľských združení FIATA.

Environmentálna politika

Naša firmá má záujem podieľať sa na ochrane životného prostredia a preukázať dobrý environmentálny profil dôsledným riadením činností súvisiacich so životným prostredím a riadením vplyvov všetkých svojich činností, produktov a služieb na životné prostredie.

Založenie dcérskej spoločnosti v Chorvátsku

Cítime zodpovednosť voči klientom a ich požiadavkám ohľadne prepráv v oblasti Balkánu. Preto firma zakladá dcérsku firmu v chorvátskom Varaždine.


2011

Členstvo Zväzu logistiky a zasielateľstva SR

Po splnení všetkých členských povinností  sa firma stáva platným členom Zväzu logistiky a zasielateľstva Slovenskej republiky.

Zavedenie manažérstva kvality, ISO certifikácia

DeutschMann získava certifikát systému manažérstva kvality podľa normy ISO 9001:2009. Završuje svoj už tak prepracovaný systém fungovania organizácie.

Článok vo Forbes

Firma natoľko zaujala redaktorov renomovaného časopisu Forbes, že sa rozhodli venovať priestor majiteľke M.Poništovej a našej firemnej filozofii.


2010

Prvý oficiálny tématický vianočný večierok

Naše kreatívne zamestnanie si vyžaduje aj kreatívne akcie, preto zakladáme tradíciu tématických vianočných večierkov. Prvý večierok sa nesie aj napriek zimnému ročnému obdobiu v znamení leta a hawajských horúcich tónov. Vianočné večierky sa konajú každoročne, vždy s inou témou.

Vydanie 1. čísla firemného občasníka DeutschFunn

Naše firemné aktivity si chceme archivovať a firemná kronika už nepostačuje. Preto vzniká prvé číslo nášho  občasníka DeutschFunn, kde spomíname na úsmevné príhody, zážitky a akcie firmy. Občasník je vydávaný dodnes.


2008

Ocenenie Mladý inovatívny podnikateľ

Svetová federácia mladých lídrov a podnikateľov v spolupráci so združením podnikateľov Slovenska ocenili majiteľku M.Ponišotvú titulom "Mladý inovatívny podnikateľ roka 2008".


2007

Špeciálne ocenenie v súťaži Podnikateľ roka

Porota súťaže Ernst & Young Podnikateľ roka sa rozhodla udeliť majiteľke M.Poništovej Špeciálne ocenenie.

Založenie firemnej vzdelávacej akadémie

Koncom roka sa začínajú nováčikovia zaškoľovať už pod odborným dohľadom firemného supervízora.


2006

Odkúpenie podielov od nemeckých investorov

V roku 2006 došlo k odkúpeniu posledných podielov od spoločníkov Interwaggon a Agotrans. Miriam a Jozef Poništoví sa tak stávajú výlučnými vlastníkmi firmy.


2005

Presťahovanie do nových priestorov

V dôsledku priberania nových zamestnancov sa firma sťahuje do nových, väčších priestorov, pre 5-násobný počet zamestnancov.


1999

Založenie firmy

V júli 1999 zakladajú manželia Miriam a Jozef Poništoví za podpory nemeckých investorov Interwaggon GmbH a Agotrans GmbH špedičnú firmu v Trebišove a v októbri realizujú pre klienta prvý transport.Nájdete nás na Facebooku

Zatvoriť

Vyhľadajte si obchodníka vo vašom okolí

Zvoľte jazyk, v ktorom chcete komunikovať: