Rýchly kontakt
+421-56-668 05 01
deutschmann@deutschmann.sk

Profil spoločnosti

Najdôležitejšia vec v našom živote je pomáhať k výhre iným. A to aj za tú cenu, že sami musíme spomaliť a zmeniť náš vlastný pretek. Naša firma je špedičnou firmou sídliacou na Slovensku zameranou prevažne na importy zo štátov "starej" EÚ do strednej a východnej Európy. Orientujeme sa predovšetkým na kvalitu dopravných služieb, ktoré poskytujeme našim klientom.

Naša firma bola založená v roku 1999 tromi spoločníkmi. Dvaja z nich boli nemeckí investori, od ktorých sme odkúpili podiely v roku 2005 a 2006. Dnes je naša firma 100%-ne slovenská. Približne 80% činnosti firmy spočíva v zabezpečovaní prepráv tovaru cestnou dopravou pomocou kamiónov, avií a dodávok zo starej EÚ do strednej Európy. Zvyšok tvoria exporty a medzinárodná doprava medzi krajinami EÚ.

K dispozícii máme cca 200 zmluvných dopravcov a vyše 5000 dopravcov a špedícií s nepravidelným kontaktom z celej Európy. Vďaka tomu sme pre klientov schopní zabezpečiť akýkoľvek typ vozidla (od 1kg do 300 ton) a zrealizovať akýkoľvek druh prepravy.

Expresné transporty

Špecializujeme sa na rýchle expresné transporty hlavne pre automobilový priemysel s termínom dodávky do 24 h. Dispozičný čas na prípravu vozidla môže byť v rozmedzí od 2 až 8 hodín. Tieto vozidlá sú vybavené spravidla dvoma šoférmi (riadne vyškolenými podľa druhu tovaru) s mobilným telefónom.

Od roku 2013 máme vlastný vozový park, o ktorý sa stará naša pobočka v Žiline (mega a jumbo návesy).


Zamestnanci

Všetci zamestnanci našej firmy sú pravidelne školení, aby klientovi poskytli servis podľa želania. Sú nonstop, 365 dní v roku k dispozícii. Všetci rozprávajú niekoľkými svetovými jazykmi, takže klient nám zadá objednávku prepravy a už sa o nič nestará, naši zamestnanci vedia rýchlo zvládnuť akýkoľvek problém. Klient dostane vždy presnú informáciu, kde sa tovar nachádza, kedy bol vyložený, prípadne podľa jeho požiadavky. Spravidla vždy vieme do 15 minút dať vedieť, či vieme transport uskutočniť a naše ceny sú konečné, teda "all in"(all inclusive - konečné, so všetkými poplatkami, teda všetko v cene) ak nie je dohodnuté inak. V prípade potreby sme schopní viesť aj evidenciu vratných obalov pre výrobné firmy, resp. iný servis podľa klientových potrieb. Nie sme najlepší, ale stále na svojom zdokonaľovaní pracujeme.


Účel spoločnosti

  1. Úspešne zrealizovanou prepravou tovaru odbremeniť klienta od všetkých problémov s prepravou tovaru. Vytvoriť skvelé logistické centrum.
  2. Stať sa firmou, ktorá je vzorom úspechu a použitia etiky v celej spoločnosti tak, aby aj ostatné firmy v našom blízkom, či vzdialenejšom okolí chceli zistiť náš systém práce, náš etický kódex a chceli by sa nám vyrovnať. Aby nás dávali ako vzor ostatným firmám. BYŤ DOBRÝM PRÍKLADOM.
  3. Postarať sa a dať prácu dopravcom tak, aby mohli splácať svoje leasingy, aby si mohli obnoviť svoj vozový park tak, aby sme tie autá potom mohli ponúknuť klientom a pomôcť im uskutočniť transporty.
  4. Zabezpečiť spokojnosť, vysoký príjem za vynikajúcu produkciu a neustály odborný a ľudský rast všetkých zamestnancov a ich rodinných príslušníkov a známych, ktorí vysokou mierou prispievajú k úspechu našej firmy.
  5. Zabezpečiť, aby sa mladí ľudia, ktorí odišli za prácou do zahraničia, mohli vrátiť domov a nájsť prácu v našej firme, kde môžu nadobudnuté schopnosti a znalosti cudzích jazykov naplno využiť.
  6. Urobiť z našej firmy rodinnú firmu, kde môžu spolu pracovať manželia, deti, strýkovia, tety, krstní rodičia, krstné mamy, staré mamy, ujovia, bratranci, sesternice, ale i kamaráti, známi a spolužiaci.
  7. Až na poslednom mieste je zisk majiteľov. Prvoradá i posledná naša úloha je pomáhať všetkým okolo nás. Až vtedy môžeme byť šťastní, ak budú šťastní naši klienti, naši dopravcovia, naši zamestnanci. Kľúčové slovo je POMOC.

História spoločnosti

Nájdete nás na Facebooku

Zatvoriť

Vyhľadajte si obchodníka vo vašom okolí

Zvoľte jazyk, v ktorom chcete komunikovať: