Rýchly kontakt
+421-56-668 05 01
deutschmann@deutschmann.sk

01 rock

XV. výročie založenia firmy

6.10.2014


3. októbra 2014 oslávila naša firma Deutschmann 15 rokov!

     Za 15 rokov sa dá toho veľa stihnúť. DeutschMann začínal v roku 1999 s 3 zamestnancami. Dnes zamestnáva 116 ĺudí v dcérskych spoločnostiach v Trebišove, Žiline, Chorvátsku a Dubaji. A stále prijímame nových zamestnancov! Šikovní ľudia budú mať u nás vždy dvere otvorené.

     Pre všetkých zamestnancov a priateľov Deutschmannu zorganizovali naši majitelia 3. októbra 2014 skvelý narodeninový večierok!

     15 "rockov" sme oslavovali vo veľkom a tak trochu aj rockovom štýle. Neskutočne horúce motorky Harley Davidson nás vítali už rovno pred vchodom, narodeninová torta v tvare obrovského  kamióna, švédske stoly od výmyslu sveta… a najmä výborná partia ľudí, ktorí sú súčasťou úspešnej firmy!

  02 motorka

 

 

 03 torta

  04 Hudak

     Hviezdou večera bol už sám moderátor - Mišo Hudák, ktorý sa so svojim originálnym a neskutočne zábavným prejavom úplne hodil do našej pozitívnej partie. :-) Bavil nás celý večer a získal si veľa nových fanúšikov.

     Keď sa na pódiu postupne objavili Desmod s Kulym, IMT Smile s Ivanom Táslerom a neuveriteľne dobrá Tublatanka s Maťom Ďurindom, koncentrácia hviezd bola v ten večer jednoznačne najväčšia na východe Slovenska. :-) Tanečný parket bol razom plný spievajúcich a nadšených ľudí.

05 Kuly+IMT+Mato

     Výnimočné poďakovanie a ocenenie od majiteľov dostali zamestnanci, ktorí stoja pri firme najdlhšie a najviac sa podieľajú na jej úspechoch.

Na pódiu tak stálo v jednu chvíľu 18 ľudí s certifikátom hviezdy.

06 hviezdy

Všetci Trebišovčania si mohli v ten večer vychutnať na oblohe krásny farebný ohňostroj. Mimochodom, naša firma zamestnáva najviac ľudí práve z Trebišova.

07 ohnostroj

Chceš byť aj Ty súčasťou skvelého tímu ľudí a nebojíš sa výziev? Chceš s nami osláviť 20. výročie? :-) Tak poď do toho a klikni na: http://www.deutschmann.sk/kariera.

Gabriela KorytkováNájdete nás na Facebooku

Zatvoriť

Vyhľadajte si obchodníka vo vašom okolí

Zvoľte jazyk, v ktorom chcete komunikovať: