Rýchly kontakt
+421-56-668 05 01
deutschmann@deutschmann.sk

Cookies nám pomáhajú vylepšovať naše služby. Používaním tohto web súhlasíte s používaním súborov cookie. Ďalšie informácie

01 rock

XV. výročie založenia firmy

6.10.2014


3. októbra 2014 oslávila naša firma Deutschmann 15 rokov!

     Za 15 rokov sa dá toho veľa stihnúť. DeutschMann začínal v roku 1999 s 3 zamestnancami. Dnes zamestnáva 116 ĺudí v dcérskych spoločnostiach v Trebišove, Žiline, Chorvátsku a Dubaji. A stále prijímame nových zamestnancov! Šikovní ľudia budú mať u nás vždy dvere otvorené.

     Pre všetkých zamestnancov a priateľov Deutschmannu zorganizovali naši majitelia 3. októbra 2014 skvelý narodeninový večierok!

     15 "rockov" sme oslavovali vo veľkom a tak trochu aj rockovom štýle. Neskutočne horúce motorky Harley Davidson nás vítali už rovno pred vchodom, narodeninová torta v tvare obrovského  kamióna, švédske stoly od výmyslu sveta… a najmä výborná partia ľudí, ktorí sú súčasťou úspešnej firmy!

  02 motorka

 

 

 03 torta

  04 Hudak

     Hviezdou večera bol už sám moderátor - Mišo Hudák, ktorý sa so svojim originálnym a neskutočne zábavným prejavom úplne hodil do našej pozitívnej partie. :-) Bavil nás celý večer a získal si veľa nových fanúšikov.

     Keď sa na pódiu postupne objavili Desmod s Kulym, IMT Smile s Ivanom Táslerom a neuveriteľne dobrá Tublatanka s Maťom Ďurindom, koncentrácia hviezd bola v ten večer jednoznačne najväčšia na východe Slovenska. :-) Tanečný parket bol razom plný spievajúcich a nadšených ľudí.

05 Kuly+IMT+Mato

     Výnimočné poďakovanie a ocenenie od majiteľov dostali zamestnanci, ktorí stoja pri firme najdlhšie a najviac sa podieľajú na jej úspechoch.

Na pódiu tak stálo v jednu chvíľu 18 ľudí s certifikátom hviezdy.

06 hviezdy

Všetci Trebišovčania si mohli v ten večer vychutnať na oblohe krásny farebný ohňostroj. Mimochodom, naša firma zamestnáva najviac ľudí práve z Trebišova.

07 ohnostroj

Chceš byť aj Ty súčasťou skvelého tímu ľudí a nebojíš sa výziev? Chceš s nami osláviť 20. výročie? :-) Tak poď do toho a klikni na: http://www.deutschmann.sk/kariera.

Gabriela KorytkováNájdete nás na Facebooku

Zatvoriť

Vyhľadajte si obchodníka vo vašom okolí

Zvoľte jazyk, v ktorom chcete komunikovať: