Rýchly kontakt
+421-56-668 05 01
deutschmann@deutschmann.sk

DeutschMann Rallye 7703

2. DeutschMann® Rallye Trebišov patrí k výnimočným súťažiam

31.7.2018


   Do kalendára slovenského rally šampionátu bolo vlani zaradené úplne nové podujatie – DeutschMann® Rallye Trebišov. Pri jeho vzniku stál aj Igor Drotár, ktorý nám v rozhovore odkryl ako to vlastne bolo so zrodom novej rally.
   Igor, rally sa v meste Trebišov nejazdila. Ako vznikol nápad zorganizovať rally v Trebišove?
   Rally je výnimočný šport. Výnimočné športy nemôžu existovať bez výnimočných ľudí a bez výnimočných firiem. Vidíme to napr. v pretekoch formule 1 či v majstrovstvách sveta v rally, v ktorých sa najväčšie nadnárodné firmy stávajú partnermi podujatí a umožnia, aby takéto súťaže mohli existovať, aby si ľudia prišli na svoje, aby mali svoju dávku adrenalínu a aby vzniklo všetko ostatné navôkol. Tak vznikla aj myšlienka na rally v Trebišove. Existuje jedna super spoločnosť, DeutschMann, ktorá je aj mojím partnerom. DeutschMann sídli v meste, ktoré je krásne, ale nie je tam automobilový šport… Predstaviteľka spoločnosti DeutschMann pani Poništová ma oslovila s myšlienkou pomôcť priviesť do mesta Trebišov niečo výnimočné. Podarilo sa. Hneď pri vzniku prvého ročníka DeutschMann® Rallye Trebišov došlo ku spojeniu športu s kultúrou a nič lepšie pre ľudí ani nemôže byť.
   Ako si s odstupom času spomínaš na prvý ročník súťaže – splnil tvoje očakávania?
   Prvý ročník nesplnil moje očakávania. Totiž ani vo sne mi nenapadlo, že môžem až také niečo očakávať. Nielen čo sa týka športovej stránky súťaže, logistiky, usporiadania, ale bol to najmä ten kultúrny program, ktorý to všetko ešte umocnil. Prvý ročník bol pre mňa obrovskou radosťou, ale cítim aj určitý strach, či sa dá ešte niečo vylepšiť. Je to úžasná súťaž a myslím si, že si zaslúži pochvalu od každého. Počul som vyjadrenia odborníkov a aj laikov na toto podujatie – a klobúk dole.
   Čo očakávaš od druhého ročníka?
   Bol by som rád, keby sa podarilo zopakovať niečo podobné ako bol vlaňajší ročník. Ako poznám majiteľku spoločnosti DeutschMann, dokáže stále s niečím pozitívne prekvapiť. Uvidíme.

Zdroj: http://rally-sports.sk/2-deutschmann-rallye-trebisov-patri-k-vynimocnym-sutaziam

Gabriela Szczeczinová, Auto Klub KošiceNájdete nás na Facebooku

Zatvoriť

Vyhľadajte si obchodníka vo vašom okolí

Zvoľte jazyk, v ktorom chcete komunikovať: