Rýchly kontakt
+421-56-668 05 01
deutschmann@deutschmann.sk

DM Rallye 2019

3. DeutschMann® Rallye Trebišov

1.7.2019


Koniec letných prázdnin bude patriť 3. DeutschMann® Rallye Trebišov

   Piatou zastávkou slovenského šampionátu v rally bude v termíne 30.-31. augusta 2019 trebišovská rally. Okrem Majstrovstiev Slovenska bude zaradená aj do historického šampionátu a Slovenského rally pohára. Jej súčasťou bude aj Rally Legend, Rally pravidelnosti historických automobilov a okrem toho aj DeutschMann® Cup - pohár pre posádky, z ktorých je aspoň jednou členkou žena.
   DeutschMann® Rallye Trebišov bude už tradične jednoetapovou súťažou. Jej športový program bude prebiehať v sobotu 31. augusta. Organizátori aktuálne usilovne pracujú na finálnej podobe tratí a časového harmonogramu. Piatok bude viacmenej administratívny a technický deň venovaný registrácii, preberaniam a obhliadke súťažných tratí. Na večer je naplánovaný slávnostný štart a po ňom koncert skvelej kapely Olympic, ktorú si určite radi vypočujú staršie, ale i tie mladšie generácie.
   Dokumenty k tejto súťaži budú zverejnené približne o mesiac, keď začne aj prihlasovanie posádok. V tejto chvíli nám ostáva len sa tešiť a dúfať v príjemné letné počasie.

Zdenka Frývaldská
Tlačový tajomník 3. DeutschMann® Rallye Trebišov

Zdroj: https://trebisov.rallye.sk/koniec-letnych-prazdnin-bude-patrit-3-deutschmannr-rallye-trebisovNájdete nás na Facebooku

Zatvoriť

Vyhľadajte si obchodníka vo vašom okolí

Zvoľte jazyk, v ktorom chcete komunikovať: