Rýchly kontakt
+421-56-668 05 01
deutschmann@deutschmann.sk

AME8155

2. Kultúrno-spoločenská akcia pre obchodných partnerov

2.2.2015


Rok 2015 sme začali poďakovaním na 2. Kultúrno-spoločenskej akcii pre obchodných partnerov, ktorý sa konal 31.1.2015 v MsKS v Trebišove. 

Podujatie sa začalo vystúpením známeho slovenského operného speváka Miroslava Dvorského. Jeho úchvatný spev bol doprevádzaný sólistami orchestra Zlaté husle. Tak ako prvý ročník tohto podujatia, bol večerný program nabitý ďalšími populárnymi hviezdami. Svojim mezzosopránovým hlasom nám večer spríjemnila aj 17 násobná držiteľka českého slávika, Lucie Bílá, ktorá je popovou a zároveň muzikálovou speváčkou. Predviedla, tak ako štandardne, vynikajúci výkon pri odspievaní svojich najznámejších hitov. 

Človek mal celý večer pocit, že sa nachádza v 18. storočí v romantických Benátkach. Teda ďalší hosť svojou národnosťou, charizmou a šarmom dokonale zapadol. Svojou návštevou nás poctil desaťročia známy taliansky spevák, textár a autor Toto Cotugno. Vystúpenie tohto speváka a jeho skupiny nás nenechalo chladnými a tak by ste len márne hľadali voľné miesto na parkete. 

Večerom nás sprevádzala profesionálna televízna moderátorka s pohotovým umom, vtipom a dôvtipom, Adela Banášová. 

Ďakujeme všetkým hosťom za spestrenie večera. 

S obchodnými partnermi, ktorí našu akciu okúsili prvý krát, sme sa lepšie spoznali. S tými skalnými zväzky a vzťahy upevnili. Snáď sa o rok vidíme zas. 

Arrivederci, Venezia. 

 Nájdete nás na Facebooku

Zatvoriť

Vyhľadajte si obchodníka vo vašom okolí

Zvoľte jazyk, v ktorom chcete komunikovať: