Rýchly kontakt
+421-56-668 05 01
deutschmann@deutschmann.sk

DeutschMann LLC Dubai

21.6.2014


Spoločnosť DeutschMann LLC je ako prvá spoločnosť zo Slovenska a celej strednej Európy pôsobiaca v Dubaji zaoberajúca sa globálnym predajom všetkého druhu. Firma je dcérskou spoločnosťou firmy DeutschMann Internationale Spedition s.r.o., ktorá funguje od roku 1999 a v súčasnej dobe zamestnáva cez 130 zamestnancov v troch pobočkách.

Zázemie tvorí silná základňa vybudovaná v Strednej Európe, pokrývajúca všetky krajiny Európskej Únie, Balkánu , Pobaltie, Východnú Európu a takisto bývalé krajiny ZSSR. Vďaka svojim dlhoročným skúsenostiam v oblasti predaja, služieb a dopravy sa spoločnosť rozhodla na základe požiadaviek potencionálnych zákazníkov z Blízkeho východu vytvoriť novú pobočku so zastúpením v Dubaji, presnejšie v jebel Ali Free Zone, aby tak zabezpečila priamy kontakt a operatívne riešenie pri jednotlivých požiadavkách. Pre tento účel bola zriadená nová divízia, ktorá sa zaoberá predajom a takisto nákupom rôzneho druhu tovaru podľa požiadaviek zákazníkov. Hlavné zameranie je na oblasť Blízkeho východu, a to ako krajiny Saudská Arábia, Spojené Arabské Emiráty, Quatar, Bahrain, Oman, Kuwait, Jemen, Libanon, ako aj krajiny severnej Afriky, ako je Egypt, Tunis, Maroko a ich spolupráca medzi štátmi celej Európy.

V prvom rade ide o Pomoc zákazníkom pri hľadaní požadovaného tovaru v patričnej kvalite za rozumnú cenu. Účel je takisto budovať dlhodobú spoluprácu s partnermi. Nie je našim cieľom robiť krátkodobé kontrakty, ale budovať poctivou prácou a spoľahlivým servisom dlhodobú prosperujúcu spoluprácu pre všetkých zúčastnených. Našou výsadou je poskytovanie exkluzívneho servisu, to znamená v nájdení toho hlavne kvalitatívne najideálnejšieho dodávateľa s poskytnutím všetkých potrebných administratívnych formalít, ako aj samotného transportu priamo k spotrebiteľovi.

Jednou z našich priorít je aj diskrétnosť a vernosť, hlavne čo sa týka predaja, a je možné si na jednotlivé produkty po dohode dohodnúť rámcovú zmluvu bez možnosti dodávania toho istého tovaru konkurencii. Takto si viete zabezpečiť kvalitného dodávateľa s komplexnými službami, ktorý Vám bude slúžiť po dobu kontraktu a bude Vám vyslovene verný aj za cenu ponúkania lepšej ceny od konkurencie. Hľadíme takisto aj na spokojnosť zákazníka, to je aj jedna z našich priorít, keďže bez spokojných zákazníkov by sme tu neboli ani my. Pri hľadaní ideálneho dodávateľa podľa Vašich požiadaviek nám pomáha naša dlhoročná skúsenosť a znalosť výrobných firiem z rôznych odvetví naprieč celou Európou. K tomu nepochybne patria aj naši partneri v Strednej a Južnej Amerike, Severnej Afrike a Ázii. Vyberáme toho najideálnejšieho dodávateľa pre potreby našich zákazníkov, nie nevyhnutne toho najlacnejšieho. Vsádzame na kvalitu s vedomím, že naši zákazníci ju očakávajú od nás tiež. Hlavným poľom pôsobnosti sú základné potraviny, suroviny na ich samotnú výrobu, v surovom alebo upravenom stave. Ďalším odvetvím sú špeciálne stavebné komponenty, drobné súčiastky do rôznych zariadení, ako aj predaj jednotlivých strojov pre špeciálne potreby. Európsky trh poskytuje široké pole rôznych tovarov a našou výhodou je, že tento trh poznáme dokonale a vieme sa v ňom orientovať. V komunikácii s rozličnými partnermi nám je na pomoc náš personál, ktorý rozpráva viacerými jazykmi a vie byť nápomocný aj pri dohadovaní rôznych kooperácií. Dôvod, prečo s nami zákazníci spolupracujú, je náš individuálny prístup ku každému zvlášť podľa jeho potrieb a na základe nami vopred dohodnutých pravidiel. Nepochybne k tomu patri aj Full servis, kde zákazník zadá samotnú ponuku a ďalej sa nemusí o nič starať. Takto vie šetriť časom a investovať ho zmysluplne na iné veci.Nájdete nás na Facebooku

Zatvoriť

Vyhľadajte si obchodníka vo vašom okolí

Zvoľte jazyk, v ktorom chcete komunikovať: