Rýchly kontakt
+421-56-668 05 01
deutschmann@deutschmann.sk

Prvé informácie k blížiacej sa DeutschMann® Rallye Trebišov

20.6.2017


Novinkou v kalendári Majstrovstiev Slovenska v rally je v tejto sezóne DeutschMann® Rallye Trebišov. Súťaž sa uskutoční 1.-2. septembra a jej organizátorom bude Auto klub Košice.

Majstrovstvá Slovenska v rally, Majstrovstvá Slovenska v rally historických vozidiel, Slovenský rally pohár, Rally Legend a rally škola sú všetky klasifikácie, ktoré prinesie septembrová a ku tomu premiérová DeutschMann® Rallye Trebišov. Organizátorom sa podarilo priniesť do slovenského kalendára rally novinku, ktorá sústredí  celé svoje zázemie do jedného centra na Dopravnú ulicu v meste Trebišov. Z riaditeľstva súťaže to budú mať súťažiaci ozaj len na skok na technické preberanie a do servisného i uzavretého parkoviska. Slávnostný štart a cieľ súťaže sa budú nachádzať v centre mesta na Námestí Boleslava Romana.

Časový harmonogram rally bude rozvrhnutý do dvoch, resp. do troch dní. Súťažiaci si budú môcť už vo štvrtok podvečer prevziať itineráre a absolvovať aj administratívne preberanie. Tieto úkony bude možné absolvovať aj v piatok spoločne s technickým preberaním a obhliadkou trate. V piatok podvečer sa uskutoční slávnostný štart. Na sobotu sú pripravené rýchlostné skúšky o celkovej dĺžke približne 90 kilometrov a to na asfaltovom povrchu striedavej kvality.

Všetky informácie o súťaži budú zverejnené na oficiálnej stránke organizátora www.rallye.sk. Prihlasovanie na súťaž bude spustené 20. júla a spoločne s ním budú vydané aj Zvláštne ustanovenia. Uzávierka prihlášok bude presne po ubehnutí ďalšieho mesiaca, 20. augusta. Aktuálne je na webstránke dostupný dokument Rally Guide, ktorý prináša základné informácie o tejto novinke v kalendári automobilových súťaží.

Generálnym reklamným partnerom DeustchMann® Rallye Trebišov je slovenská špedičná spoločnosť DeutschMann so sídlom v Trebišove a s dcérskymi spoločnosťami v Žiline, v Chorvátsku a v Dubaji. Hlavnou činnosťou firmy je zabezpečovanie prepravy tovaru cestnou dopravou po celom svete. Špecializuje sa na expresné transporty najmä pre automobilový priemysel s termínom dodávky do 24 hodín.

Zdenka Tamášová, 20.06.2017
Tlačový tajomník DeutschMann® Rallye Trebišov

 

zdroj: http://trebisov.rallye.sk/prve-informacie-k-bliziacej-sa-deutschmannr-rallye-trebisovNájdete nás na Facebooku

Zatvoriť

Vyhľadajte si obchodníka vo vašom okolí

Zvoľte jazyk, v ktorom chcete komunikovať: