Rýchly kontakt
+421-56-668 05 01
deutschmann@deutschmann.sk

14 DM Rallye

Prihlasovanie na 2. DeutschMann® Rallye Trebišov končí už tento týždeň!

14.8.2018


   Pred nami je druhý ročník DeutschMann® Rallye Trebišov a to v termíne tesne pred koncom letných prázdnin, 31. augusta – 1. septembra. Organizátori pripravili pre súťažné posádky vyše 90 ostrých kilometrov. Ale pozor, uzávierka prihlášok končí už tento týždeň!
   Aj keď je doba letných prázdnin s príjemným teplým počasím, netreba zabudnúť na to, že slovenský šampionát v rally pokračuje už čoskoro svojou piatou súťažou v Trebišove. Vďaka usilovnej práci organizátorov si na svoje prídu súťažné posádky i fanúšikovia. DeutschMann® Rallye Trebišov odštartuje pre súťažiacich hlavného šampionátu už vo štvrtok 30. augusta od 14:00 hod. registráciou na obhliadku trate i samotnou obhliadkou. Tieto posádky môžu večer od 19:00 hod. absolvovať aj voliteľné administratívne preberanie. Obhliadka trate bude pokračovať v piatok od 7:00 hod. ráno do 15:30 hod. Od 9:00 hod. si posádky odbehnú na administratívne preberanie a od 9:30 hod. aj na technické preberanie ich vozidiel.
   Už od 17:30 hod. sa uskutoční mestská rýchlostná skúška Trebišov – okruh s dĺžkou 2,95 kilometrov. Vozidlá budú na trať púšťané na pokyn štartéra s ohľadom na bezpečnosť na trati. Na 19:00 hod. je na Námestí Boleslava Romana naplánovaný slávnostný štart súťaže, kde si diváci budú môcť zblízka prezrieť súťažné vozidlá s ich posádkami. Za týmto programom už bude nasledovať hudobný program v podaní známeho speváka a hudobníka Petra Nagya so skupinou Indigo.
   Súťaž bude pokračovať v sobotu ďalšími deviatimi rýchlostnými skúškami a to RS 2,5,8 Izra (9,4 km), RS 3,6,9 Rákoš (8 km) a RS 4,7,10 Regeta (11,9 km). Celková dĺžka trate pre posádky Majstrovstiev Slovenska je 339,55 km, pričom všetkých desať skúšok tvorí spolu 90,85 kilometrov. Posádky Slovenského rally pohára sa k hlavnému poľu pripoja pri druhom prejazde RS Izra po 11. hodine a celkovo absolvujú 34,8 kilometrov na štyroch RS. Po celú dobu súťaže, resp. od štvrtka večera, budú diváci môcť nazrieť aj do servisného parkoviska, ktoré bude opäť umiestnené na Dopravnej ulici v Trebišove. Okrem krásnych a rýchlych strojov tam uvidia tiež prácu mechanikov či technikov a majú jedinečnú možnosť stretnúť sa či odfotiť so svojimi obľúbenými jazdcami. Chýbať nebude ani bohatý bufet.
   Už čoskoro prinesieme aj informácie k jednotlivým rýchlostným skúškam a diváckym miestam, aby si diváci mohli nájsť to svoje bezpečné miestečko, z ktorého budú sledovať a fandiť posádkam.
   Súťažné posádky by sme chceli upozorniť na blížiaci sa termín uzávierky prihlášok s redukovaným vkladom, ktorý je stanovený na štvrtok 16. augusta a úplnú uzávierku prihlášok v nedeľu 19. augusta.
   Generálnym reklamným partnerom DeutschMann® Rallye Trebišov je slovenská špedičná spoločnosť DeutschMann so sídlom v Trebišove a s dcérskymi spoločnosťami v Žiline, v Chorvátsku a v Dubaji. Hlavnou činnosťou firmy je zabezpečovanie prepravy tovaru cestnou dopravou po celom svete. Špecializuje sa na expresné transporty najmä pre automobilový priemysel s termínom dodávky do 24 hodín.

Zdenka Frývaldská
Tlačový tajomník 2. DeutschMann® Rallye Trebišov

Zdroj: https://trebisov.rallye.sk/prihlasovanie-na-2-deutschmannr-rallye-trebisov-konci-uz-tento-tyzdenNájdete nás na Facebooku

Zatvoriť

Vyhľadajte si obchodníka vo vašom okolí

Zvoľte jazyk, v ktorom chcete komunikovať: