Rýchly kontakt
+421-56-668 05 01
deutschmann@deutschmann.sk

DM Rallye 2

2. DeutschMann® Rallye Trebišov sa hlási o slovo

5.6.2018


   Necelé tri mesiace, ktoré v letnom období utečú ako voda, zostávajú do štartu druhého ročníka DeutschMann® Rallye Trebišov. Premiérový ročník sa vydaril a aký bude ten druhý v poradí?
   Novinkou v minuloročnom kalendári Majstrovstiev Slovenska v rally bola DeutschMann® Rallye Trebišov, ktorá sa konala na začiatku septembra. Tento termín len s drobnou zmenou zostal pevný aj pre druhý ročník súťaže a to presnejšie 31.8. – 1.9.2018.
   Organizátori z Auto klubu Košice spoločne so spoločnosťou DeustchMann® pripravujú okrem noviniek v športovom programe aj bohatý kultúrny program. Ten začne už v piatok v mieste slávnostného štartu na Námestí Boleslava Romana v Trebišove vystúpením skvelého hudobníka Petra Nagya so skupinou Indigo a pokračovať bude v sobotu pretekmi pre deti na šliapacích kárach a s autami na diaľkové ovládanie. Ďalšie podrobnosti budeme postupne zverejňovať na oficiálnej webstránke organizátora trebisov.rallye.sk a na facebookovej stránke DeutschMann®.
   Generálnym reklamným partnerom DeustchMann® Rallye Trebišov je slovenská špedičná spoločnosť DeutschMann so sídlom v Trebišove a s dcérskymi spoločnosťami v Žiline, v Chorvátsku a v Dubaji. Hlavnou činnosťou firmy je zabezpečovanie prepravy tovaru cestnou dopravou po celom svete. Špecializuje sa na expresné transporty najmä pre automobilový priemysel s termínom dodávky do 24 hodín.

Zdenka Frývaldská
Tlačový tajomník 2. DeutschMann® Rallye Trebišov

Zdroj: https://trebisov.rallye.sk/2-deutschmannr-rallye-trebisov-sa-hlasi-o-slovoNájdete nás na Facebooku

Zatvoriť

Vyhľadajte si obchodníka vo vašom okolí

Zvoľte jazyk, v ktorom chcete komunikovať: