+421-56-668 05 01
deutschmann@deutschmann.sk

Slovenský Rally pohár na DeutschMann® Rallye Trebišov vyhral Pecúch

2.9.2017

Piata súťaž Slovenského rally pohára už pozná svojich víťazov. Na tratiach DeutschMann® Rallye Trebišov sa nimi stali Roland Pecúch s Viktóriou Dudášovou na Lade 2107.

Premiéru na tratiach DeutschMann® Rallye Trebišov zažili aj súťažné posádky Slovenského rally pohára, na ktoré v sobotu 2. septembra čakali tri rýchlostné skúšky. Vo všetkých troch bola najrýchlejšia dvojica Roland Pecúch – Viktória Dudášová, ktorá štartovala na vozidle Lada 2107. Posádka získala absolútne víťazstvo a zvýšila aj svoj bodový náskok v celoročnom hodnotení Slovenského rally pohára. „Išlo sa nám dobre, nemali sme žiadny problém a ani krízovku. Veľmi dobre nám sedel aj rozpis. Zo začiatku sme išli opatrnejšie, potom sme stiahli zo svojho času desať sekúnd a poslednú skúšku sme už išli na istotu. Trať bola pekná, organizácia a program sa nám veľmi páčili, všetko bolo super. Čaká nás ešte Rally Košice, kde to skúsime dobojovať“, zhrnul mladý jazdec.

Druhé miesto si odniesli Tomáš Polovka s Danielom Turcsányim na Seate Ibiza, ktorých nasledovali Rudolf Domby s Katarínou Dombyovou na BMW 318 a tesne za stupňami víťazov zostali Igor Plichta s Radom Plichtom na Citroene Saxo. Do cieľa dorazili aj obe posádky rally školy, v zložení Noel Beluško – Ondrej Buža a Mário Gallovič – Dominik Kiss.