Rýchly kontakt
+421-56-668 05 01
deutschmann@deutschmann.sk

DeutschMann® Rallye Trebišov slávnostne odštartovala!

2.9.2017


Šiesta súťaž Majstrovstiev Slovenska v rally odštartovala! DeutschMann® Rallye Trebišov má za sebou slávnostný štart, ktorým prešlo 34 súťažných posádok zo Slovenska, Česka a Poľska. Na štarte si užili fantastickú atmosféru medzi fanúšikmi motoršportu i skvelej hudby. Vyspovedali sme tých najrýchlejších v absolútnom poradí šampionátu.

Igor Drotár:

Obe rýchlostné skúšky poznám, je tam síce niekoľko nových úsekov, ale sú to veľmi náročné skúšky. Aj maličká chybička môže znamenať nedobrý koniec. Takže verím, že to obíde všetkých súťažiacich. Zišla sa tu partia výnimočných jazdcov a skvelých posádok, takže to bude prekrásna rally.

Tomáš Kukučka:

Vždy sa snažím ísť do rally s dobrou náladou, aby boli tie výsledky lepšie. Dnes som sa ale riadne vytrápil, lebo sme jazdili celý deň 50-tkou a dostali tri defekty. Tak neviem ako to bude vo väčšej rýchlosti.

Vlasto Majerčák:

Vždy sa tešíme na novú súťaž. Rýchlostky sú len dve, ale o to náročnejšie a rýchlejšie, náchylné na defekty. Budeme sa snažiť bojovať a uvidíme ako to dopadne na cieľovej rampe.

Roman Odložilík:

Je to tu pre nás všetko nové, štartovali sme na Slovensku naposledy asi Rally Matador Tatry v roku 2005. Rýchlostky sú rýchle, ale ťažké.

Grzegorz Grzyb:

Na Barumke sme urobili teoreticky len malú chybu, ale skončilo sa to pre nás zle. Motor sa pokazil, tím MM musel na rýchlo vybaviť nový motor, za čo im ďakujem. Dnes už máme auto pripravené, všetko funguje. Dobre sa cítime, máme pred sebou super pretek. Z prvej trojky máme najmenej bodov, takže to bude ťažké. Neskladáme ale zbrane a chlapcom z tímu sa skúsime odvďačiť čo najlepším výsledkom.

Martin Koči:

Slovenský majstrák som predtým veľmi nejazdil, takže tieto trate sú pre mňa vlastne nové. No keby sa malo hovoriť o tom, kto čo pozná, tak každému tie tri prejazdy museli na zapamätanie stačiť. Je škoda, že tento súboj nebude priamy, lebo nemáme rovnaké autá, ale budeme sa snažiť bojovať, nič nie je stratené.

Pavel Valoušek:

Ambície s takýmto autom musíme mať veľké. Sme rozbehnutí z Barumky, aj keď sme tam štartovali s iným autom. Auto je super, máme radi históriu takýchto áut. Veľmi sa tešíme a preteky si čo najviac užijeme.

Štart prvej rýchlostnej skúšky je v sobotu ráno od 8:43 hod.

Časový harmonogram: 
08:43 RS1 Milič I 12,5 km 
09:11 RS2 Bogota 1 18 km 
11:44 RS3 Milič 2 12,5 km 
12:12 RS4 Bogota 2 18 km 
14:45 RS5 Milič 3 12,5 km 
15:13 RS6 Bogota 3 18 km

Zdenka Tamášová Frývaldská, 02.09.2017
Tlačový tajomník DeutschMann® Rallye Trebišov

 

Zdroj: http://trebisov.rallye.sk/deutschmannr-rallye-trebisov-slavnostne-odstartovalaNájdete nás na Facebooku

Zatvoriť

Vyhľadajte si obchodníka vo vašom okolí

Zvoľte jazyk, v ktorom chcete komunikovať: