Rýchly kontakt
+421-56-668 05 01
deutschmann@deutschmann.sk

Nabitý program DeutschMann® Rallye Trebišov štartuje tento piatok!

29.8.2017


Už tento piatok prvého septembra odštartuje v Trebišove premiérový ročník DeutschMann® Rallye Trebišov. Pri tejto príležitosti vás pozývame na zaujímavý program z pretekárskeho i umeleckého hľadiska.

Majstrovstvá Slovenska v rally majú pred sebou svoju predposlednú rally v tejto sezóne, ktorá prinesie súťažným posádkam ďalšie body do celoročného hodnotenia. DeutschMann® Rallye Trebišov je okrem toho zaradená aj do Majstrovstiev Slovenska v rally historických vozidiel, Slovenského rally pohára a Rally Legend. Celková dĺžka trate je 287 kilometrov, z ktorej 93 kilometrov tvorí šesť rýchlostných skúšok na dvoch rôznych tratiach.

Program rally štartuje už vo štvrtok večer registráciou posádok na obhliadku trate a voliteľným administratívnym preberaním. Štvrtok od 18. hodiny dôjde aj k otvoreniu servisného parkoviska, v ktorom majú fanúšikovia možnosť stretnúť svojich obľúbených jazdcov a porozprávať sa s nimi. V piatok bude od rána pokračovať registrácia posádok a administratívne preberanie, ku ktorým sa pripojí aj technické preberanie a obhliadka trate.

Najzaujímavejším „predsúťažným“ programom bude práve samotný slávnostný štart rally a to od 18:30 hod. v centre mesta Trebišov na Námestí Boleslava Romana. Diváci si budú môcť zblízka popozerať súťažnú techniku a získať autogramy pretekárov. Po tomto programe príde na rad umelecký zážitok, ktorý prinesie skupina IMT Smile a jej hostia Katarína Knechtová, Martin Migaš a Peter Bič, ku ktorým sa pridajú aj Martin Valihora, Dano Šoltis, Viktor Špak a Tomáš Okres. Divákov prosíme, aby pri návšteve tohto podujatia využili parkoviská pred nákupnými centrami Lidl a Kaufland.

Hlavný súťažný program príde na rad v sobotu od ôsmej hodiny ráno, kedy zo servisného parkoviska vyrazí na trať prvé súťažné vozidlo. Po absolvovaní šiestich rýchlostných skúšok sa súťažné posádky opäť objavia na Námestí Boleslava Romana, kde si postupne od 16:30 hod. vyzdvihnú ocenenia za dosiahnuté výsledky. Program oboch dní bude teda veľmi bohatý a zaujímavý, a tak veríme, že si ho nenecháte ujsť!

Generálnym reklamným partnerom DeutschMann® Rallye Trebišov je slovenská špedičná spoločnosť DeutschMann so sídlom v Trebišove a s dcérskymi spoločnosťami v Žiline, v Chorvátsku a v Dubaji. Hlavnou činnosťou firmy je zabezpečovanie prepravy tovaru cestnou dopravou po celom svete. Špecializuje sa na expresné transporty najmä pre automobilový priemysel s termínom dodávky do 24 hodín.

Časový harmonogram
Sobota 02.09.2017
08:43 RS1 Milič I 12,5 km
09:11 RS2 Bogota 1 18 km
11:44 RS3 Milič 2 12,5 km
12:12 RS4 Bogota 2 18 km
14:45 RS5 Milič 3 12,5 km
15:13 RS6 Bogota 3 18 km

Zdenka Tamášová Frývaldská, 29.08.2017
Tlačový tajomník DeutschMann® Rallye Trebišov

 

zdroj: http://trebisov.rallye.sk/nabity-program-deutschmannr-rallye-trebisov-startuje-tento-piatokNájdete nás na Facebooku

Zatvoriť

Vyhľadajte si obchodníka vo vašom okolí

Zvoľte jazyk, v ktorom chcete komunikovať: