Rýchly kontakt
+421-56-668 05 01
deutschmann@deutschmann.sk

Prihlasovanie na DeutschMann® Rallye Trebišov čoskoro končí!

14.8.2017


Už o dva týždne ožije mesto Trebišov a jeho okolie rachotom pretekárskych špeciálov a to vďaka DeutschMann® Rallye Trebišov. Prihlasovanie na súťaž končí už túto nedeľu!

Dvojmesačné letné prázdniny ukončí v tomto roku premiérový ročník DeutschMann® Rallye Trebišov, ktorý organizuje Auto klub Košice v dňoch 01.-02. septembra. Súťaž je zaradená do Majstrovstiev Slovenska v rally, Majstrovstiev Slovenska historických automobilov, Slovenského rally pohára a Rally Legend. Aj napriek tomu, že uzávierka prihlášok je už koncom tohto týždňa, (s redukovaným vkladom 17. augusta a s normálnym vkladom 20. augusta), tak v zozname prihlásených sa zatiaľ nachádza len 17 súťažných posádok. Nechýbajú jazdci na vozidlách špecifikácie R5, ako Vlasto Majerčák, Tomáš Kukučka, Igor Drotár či Grzegorz Grzyb, ale svoje prihlášky zatiaľ neposlali dvaja vedúci muži šampionátu, Pavel Valoušek a Martin Koči. Veríme, že tak čoskoro spravia a to nielen oni, ale aj mnohí ďalší, ktorí majú ešte šancu bojovať o cenné body či len sa povoziť a zabaviť na novej súťaži v kalendári slovenskej rally.

Od začiatku mesiaca majú možnosť zástupcovia médií zaslať vyplnený akreditačný formulár so žiadosťou o akreditáciu. Prosíme, aby si všetci záujemcovia o akreditáciu podrobne preštudovali akreditačné podmienky a následne zaslali vo všetkých bodoch vyplnenú žiadosť aj s potrebnými prílohami. Tešíme sa na vás!

Oficiálna stránka
Priebežný zoznam prihlásených

Zdenka Tamášová Frývaldská, 14.08.2017
Tlačový tajomník DeutschMann® Rallye Trebišov

 

http://trebisov.rallye.sk/prihlasovanie-na-deutschmannr-rallye-trebisov-coskoro-konciNájdete nás na Facebooku

Zatvoriť

Vyhľadajte si obchodníka vo vašom okolí

Zvoľte jazyk, v ktorom chcete komunikovať: