Rýchly kontakt
+421-56-668 05 01
deutschmann@deutschmann.sk

Šesť týždňov pred štartom premiérovej DeutschMann® Rallye Trebišov

19.7.2017


Už to nie sú mesiace, ale len týždne, ktoré nás delia od prvého ročníka DeutschMann® Rallye Trebišov. Organizátori v týchto dňoch vydali Zvláštne ustanovenia a spustili prihlasovanie na túto súťaž.

Šiestou a zároveň predposlednou súťažou z kalendára Majstrovstiev Slovenska v rally bude v tomto roku premiérová DeutschMann® Rallye Trebišov, ktorú v dňoch 1. - 2. septembra usporiada Auto Klub Košice. Rally je zároveň zaradená do Majstrovstiev Slovenska historických vozidiel, Rally Legend a Slovenského rally pohára.

Organizátori pripravili pre súťažné posádky šampionátu šesť rýchlostných skúšok na dvoch tratiach. RS 1, 3, 5 Milič má dĺžku 12,5 km a RS 2, 4, 6 Bogota má dĺžku 18 km. Celková dĺžka trate je 286 kilometrov, z ktorej rýchlostné skúšky tvoria 93 kilometrov. Posádky Slovenského rally pohára spoznajú nástrahy iba RS Milič, ktorú absolvujú trikrát. Diváci sa okrem prejazdov rýchlych áut môžu tešiť aj na kultúrny program, ktorý je pripravený na piatok večer. Ešte pred ostrým štartom rozprúdi krv v žilách všetkým účastníkom súťaže slovenská skupina IMT Smile. Bližšie informácie o tomto koncerte prinesieme v ďalších tlačových správach.

Prihlasovanie na súťaž prebieha na webovej stránke sams-asn.sk/prihlaska.php. Zvláštne ustanovenia, Rally guide a ďalšie informácie pre súťažiacich sú zverejnené na oficiálnej webovej stránke organizátora trebisov.rallye.sk. Uzávierka prihlášok s redukovaným vkladom je stanovená na 17. augusta a s normálnym vkladom na 20. augusta.

Generálnym reklamným partnerom DeustchMann® Rallye Trebišov je slovenská špedičná spoločnosť DeutschMann so sídlom v Trebišove a s dcérskymi spoločnosťami v Žiline, v Chorvátsku a v Dubaji. Hlavnou činnosťou firmy je zabezpečovanie prepravy tovaru cestnou dopravou po celom svete. Špecializuje sa na expresné transporty najmä pre automobilový priemysel s termínom dodávky do 24 hodín.

Zdenka Tamášová, 19.07.2017
Tlačový tajomník DeutschMann® Rallye Trebišov

 

zdroj: http://trebisov.rallye.sk/sest-tyzdnov-pred-startom-premierovej-deutschmannr-rallye-trebisovNájdete nás na Facebooku

Zatvoriť

Vyhľadajte si obchodníka vo vašom okolí

Zvoľte jazyk, v ktorom chcete komunikovať: