Rýchly kontakt
+421-56-668 05 01
deutschmann@deutschmann.sk

casopis4

Vyšlo prvé číslo nášho firemného časopisu Deutschfann!

15.4.2010


Milí kolegovia a čitatelia,
   
Niet nad zaspomínanie si nad starými časmi, ako sa komu darilo, ako sme vyzerali, aj ako sa hovorí:  “kto, čo, kedy a s kým..” Myslím, že staré spomienky sú ako dobre strážený poklad. Nie všetky si chceme pamätať, no aj tak zostávajú naveky uložené.. Snahou tohto nášho nového časopisu nebude zaznamenať všetko a vždy, ale hádam to, čo by sme sami chceli. Pretože náš Deutschfunn si vytvárame my a je našim malým zrkadlom. Zrkadielkom toho, ako to tu vyzerá, ako rastieme a ako je nám v tých lepších, aj horších chvíľach, ktoré sme spolu úspešne zdolali.. 

Myslím, že sa nezmýlim ak poviem, že každý z nás chce tou svojou troškou zostať navždy v pamäti tým ostatným a byť aspoň na chvíľu tým “naj”. Preto je tento časopis o nás, s nami, za nás aj pre nás. O našich hrdinoch v boji v prednej línii, aj o tých, ktorých často nevidno, ale tvoria neoddeliteľnú súčasť tímu. Toto je zároveň aj výzva pre všetkých vás, kolegov, na zaujímavé podnety, ktoré by sme mohli spracovať a ukázať nám všetkým. 

Týmto slávnostne vítam náš časopis Deutschfunn na svete a prajem mu minimálne toľko úspechu, koľko má naša firma! Tak nech sa nám darí!

šéfredaktorka časopisu Ivča FazekašováNájdete nás na Facebooku

Zatvoriť

Vyhľadajte si obchodníka vo vašom okolí

Zvoľte jazyk, v ktorom chcete komunikovať: