Rýchly kontakt
+421-56-668 05 01
deutschmann@deutschmann.sk

vianocny vecierok 2013 resize

Vianočný večierok 2013

29.11.2013


My sa na Vianoce tešíme 2 krát. :-) Na darčeky, ako každý, a ešte špeciálne na náš večierok!

A to už od januára, keď sa dozvieme, aká je téma večierka a začneme si chystať kostýmy … aj keď väčšina až na poslednú chvíľu. :)

POVOLANIA - taká bola téma vianočného večierka 2013.

Hneď večer nás veeeeľmi prekvapil špeciálny hosť - televízna PARTIČKA! Presne tá, ktorú poznáte z telky! Bolo skvelé sedieť v hľadisku naživo a chytať si bruchá od smiechu pri ich scénkach! Dano Dangl má fakt taký široký úsmev a Luki Latinák také veľké oči, ako keď sa na nich pozeráte doma z obývačky. ;)

Také výskajúce a rôznorodé publikum už určite ani oni mať nebudú - veď tam boli skoro všetci: vedec z NASA, mníška, kozmonaut, baletka, vojaci a vojačky, letušky a letci, roztlieskavačka, záchranári a lekári, ... riadna banda.:-)

Každý sa snažil zaujať, ale kráľ a kráľovná plesu môže byť len jeden, teda dvaja.

Putovné korunky tento rok získali Miňo - ako kráľ prezlečený za archeológa a Škvarky ako jeho kráľovná. Áno, Škvarky tromfol všetky dievčatá a vo svojom kostýme baletky sa posadil na trón! Nech žije kráľ a kráľovná!

Nezabudlo sa ani na tých najlepších - vyhodnotili sme najproduktívnejších obchodníkov za rok 2012 a ocenili kvality tých, ktorí to s firmou ťahajú už pár rokov.

Celý večer sme sa potom hostili na kráľovskej hostine, ktorá trvala (ako to aj v rozprávkach býva) až do rána. Švédske stoly nás lákali s dobrotami od výmyslu sveta a k tomu nám do tanca vyhrával DJ A-Z best.

Poďte sa s nami teraz pozrieť do zákulisia a prostredníctvom fotiek prežite to, čo sme v ten večer zažili my!

 Nájdete nás na Facebooku

Zatvoriť

Vyhľadajte si obchodníka vo vašom okolí

Zvoľte jazyk, v ktorom chcete komunikovať: