Rýchly kontakt
+421-56-668 05 01
deutschmann@deutschmann.sk

Vianočný večierok 2012

14.12.2012


Hovorí sa: Najprv práca, potom zábava. Toho sme sa držali aj my, deutschmaňáci. Celý rok sme poctivo pracovali a tak, ako už niekoľko rokov po sebe, i toho roku sme dostali odmenu vo forme Vianočného večierka.

foto03

Nebol to však hocijaký večierok, ale „hippiesácky“. Všetci sme sa oblečením i tanečnými kreáciami vrátili do rokov 60. - 70. Miriam nám pripravila nespočetné množstvo prekvapení. Najväčšie bolo, že nás hudbou sprevádzala skupina The Backwards. 

foto01

Skupina The Backwards začala svoju kariéru v roku 1995 v Košiciach na východe Slovenska. Tak ako aj iné kapely, na začiatku prezentovala vlastnú tvorbu. Popri tom, pre svoju lásku k hudbe a pre vzdanie úcty ich najobľúbenejšej kapele, sa snažila interpretovať hudobnú tvorbu skupiny The Beatles, čo sa nakoniec stalo aj jej hlavným smerom v ďalšom napredovaní. Nebolo to len lacné imitovanie Beatles, ale kompletné naštudovanie od A po Z. The Backwards sa od začiatku snažili o čo najvernejšiu interpretáciu skladieb z každého albumu či singlu. 

Ako jeden z dôkazov je aj medzinárodné víťazstvo na New York Beatlefeste v roku 1998. V silnej konkurencii spomedzi 36 kapiel zvíťazili The Backwards v „Battle of the Bands“ - „bitke skupín“ o čo najvernejšiu interpretáciu a získali 1.miesto. 

The Backwards vytvorili úžasnú atmosféru, vypýtali sme si i prídavky, veď je to jedinečná príležitosť ich vidieť a počuť naživo. Po ich vystúpení ich neminulo fotenie s nami, i podpisová akcia.

foto04

Večierok však nebol len o hudbe, ale aj o súťažení a darčekoch. Súťažili jednotlivé oddelenia medzi sebou, vrátane kolegov z Chorvátska, každý víťaz si mohol vybrať darček. Naprázdno neobišiel ani Mikuláš, ktorý k nám prišiel s anjelom a čertom. Všetci sme im zarecitovali básničku, ktorú sme si poctivo pripravili. Dostali sme slová, ktoré sme museli v básničke použiť. Boli to slová: šéf, lyžička, stromček, hypochonder, nafukovať, dozvuky.

foto05

Po dobrom jedle a súťažiach nasledovalo ohodnotenie zamestnancov firmy, ktorí sú vo firme 3, 4, 5, 7 a viac rokov. Počas celého večera sa vyhodnocovala súťaž o kráľa a kráľovnú večierka. Toho roku korunku získali: ako kráľovná Hippiesparty Ivana Sokoliová alias Soky a kráľ Hippiesparty Matúš Halgaš alias Sony. Po polnoci nasledovala voľná zábava. Každý si v rozmanitých štýloch hudby našiel ten svoj. A kedy sa konala záverečná? Hm, až okolo štvrtej nadránom. :)

foto02

 

Určite si pozrite aj fotky, hovoria za všetko.

Už sa plánuje Vianočný večierok 2013, ale aká bude téma? To zatiaľ neprezradíme. Ale určite sa už teraz tešíme!

Tak dovi dopo o rok! :)

A Miriam – Vďaka za skvelý večer!

Lýdia TakáčováNájdete nás na Facebooku

Zatvoriť

Vyhľadajte si obchodníka vo vašom okolí

Zvoľte jazyk, v ktorom chcete komunikovať: