Rýchly kontakt
+421-56-668 05 01
deutschmann@deutschmann.sk

rallye pohar

2. DeutschMann® Rallye Trebišov v rámci rally pohára vyhrali Domby s Neugebauerom

1.9.2018

Na 2. DeutschMann® Rallye Trebišov odštartovalo okrem posádok slovenského šampionátu aj dvanásť súťažných posádok Slovenského rally pohára a jedna dvojica rally školy. Víťazstvo získali v podstate domáci Rudolf Domby s Rolandom Neugebauerom na BMW 318 Ti.
   Skrátenú trať so štyrmi rýchlostnými skúškami absolvovali v rámci 2. DeutschMann® Rallye Trebišov posádky Slovenského rally pohára. Aj keď prvé miesta v jednotlivých skúškach si podelili bratia Spišákovci a Polovka s Turcsányim, absolútne prvenstvo získali vďaka stabilným výsledkom Rudolf Domby s Rolandom Neugebauerom. Na druhej priečke do cieľa dorazili Tomáš Polovka s Danielom Turcsányim na Seate Ibiza a na tretej Rastislav Zvalo s Petrom Krišandom na Citroene Saxo. Bratia Spišákovci síce dosiahli v súčte časov najlepší dosiahnutý čas, avšak záverečná penalizácia ich posunula na poslednú priečku. V triede RP1 boli najrýchlejší Lukáš Klust s Cyrilom Meliorisom na Citroene C2.
   Do cieľa dorazilo celkovo desať z dvanástich odštartovaných posádok. Dve dvojice z technických príčin nedojazdili. Úspešným absolvovaním rally školy sa môžu pochváliť manželia Miroslav a Janka Koščovci.