Rýchly kontakt
+421-56-668 05 01
deutschmann@deutschmann.sk

rallye pohar

2. DeutschMann® Rallye Trebišov v rámci rally pohára vyhrali Domby s Neugebauerom

1.9.2018


   Na 2. DeutschMann® Rallye Trebišov odštartovalo okrem posádok slovenského šampionátu aj dvanásť súťažných posádok Slovenského rally pohára a jedna dvojica rally školy. Víťazstvo získali v podstate domáci Rudolf Domby s Rolandom Neugebauerom na BMW 318 Ti.
   Skrátenú trať so štyrmi rýchlostnými skúškami absolvovali v rámci 2. DeutschMann® Rallye Trebišov posádky Slovenského rally pohára. Aj keď prvé miesta v jednotlivých skúškach si podelili bratia Spišákovci a Polovka s Turcsányim, absolútne prvenstvo získali vďaka stabilným výsledkom Rudolf Domby s Rolandom Neugebauerom. Na druhej priečke do cieľa dorazili Tomáš Polovka s Danielom Turcsányim na Seate Ibiza a na tretej Rastislav Zvalo s Petrom Krišandom na Citroene Saxo. Bratia Spišákovci síce dosiahli v súčte časov najlepší dosiahnutý čas, avšak záverečná penalizácia ich posunula na poslednú priečku. V triede RP1 boli najrýchlejší Lukáš Klust s Cyrilom Meliorisom na Citroene C2.
   Do cieľa dorazilo celkovo desať z dvanástich odštartovaných posádok. Dve dvojice z technických príčin nedojazdili. Úspešným absolvovaním rally školy sa môžu pochváliť manželia Miroslav a Janka Koščovci.

Predbežné výsledky SRP na 2. DeutschMann® Rallye Trebišov
1. DOMBY-NEUGEBAUER, BMW 318 Ti 24:17.0
2. POLOVKA-TURCSÁNYI, SEAT Ibiza 2.0 + 11.8
3. ZVALO-KRIŠANDA, CITROËN Saxo +58.6
4. KOLEK-GALLOVIČ, CITROËN C2 + 1:04.3
5. STRAKA-TISCHLER, FORD Escort RS 2000 + 1:56.5

Zdenka Frývaldská
Tlačový tajomník 2. DeutschMann® Rallye Trebišov

Zdroj: https://trebisov.rallye.sk/2-deutschmannr-rallye-trebisov-v-ramci-rally-pohara-vyhrali-domby-s-neugebaueromNájdete nás na Facebooku

Zatvoriť

Vyhľadajte si obchodníka vo vašom okolí

Zvoľte jazyk, v ktorom chcete komunikovať: