Rýchly kontakt
+421-56-668 05 01
deutschmann@deutschmann.sk

peter nagy

Divákov na 2. DeutschMann® Rallye Trebišov poteší aj Peter Nagy so skupinou Indigo

29.8.2018


   Sprievodný program pre najmenších i pre tých väčších pripravujú organizátori na tento piatok a sobotu, počas konania 2. DeutschMann® Rallye Trebišov. Akousi tradíciou sa stáva aj piatkový koncert, ktorý nebude chýbať ani tento rok.
   Druhý ročník DeutschMann® Rallye Trebišov sa uskutoční už v najbližšie dni, 31. augusta – 1. septembra. V piatok od 17:30 hod. otvorí súťaž mestská rýchlostná skúška Trebišov – okruh s dĺžkou 2,95 kilometrov. Od 19:00 hod. je na Námestí Boleslava Romana naplánovaný slávnostný štart súťaže a po ňom už aj hudobný koncert. Tento rok si budeme môcť vychutnať skvelého hudobníka Petra Nagya so skupinou Indigo.
   Ťažko by sme hľadali niekoho, kto nepozná jeho meno. Rovnako ťažko by sme hľadali niekoho, kto nepozná jeho legendárny účes. A je asi nemožné nájsť niekoho, kto by nepoznal naspamäť všetky jeho hity. Je to už neuveriteľných 35 rokov, odkedy sa objavil Profesor Indigo a s ním aj Peter Nagy. Za ten čas sa Peter Nagy stal neoddeliteľnou súčasťou slovenskej hudobnej scény a jeho pesničky, napriek svojím rokom, sú neopočúvané a stále rovnako svieže.
  Naozaj sa zdá, že s Petrom Nagyom nikdy nezostarnete. Jeho energia sa zdá byť nevyčerpateľná a jeho koncerty sú stále plné čistej radosti z hudby. Bola by preto veľká škoda, ak by ste zostali doma s nohami na stole. Peter si totiž chráni svoje bláznovstvá a nudiť sa určite nebudete ani minútu. Avšak, len pomaly. Peter totiž nie je len skvelý hudobník, ale aj výborný fotograf. Skúste si pozrieť jeho práce, sú plné exotiky a vôní cudzích krajín.
   Pri počúvaní prajeme príjemný zážitok a zároveň prosíme divákov, aby pri návšteve tohto podujatia využili parkoviská pred nákupnými centrami Lidl a Kaufland a svoju návštevu si naplánovali pred začatím koncertu.

Pavol Kuspan a tlačové stredisko 2. DeutschMann® Rallye Trebišov

Zdroj: https://trebisov.rallye.sk/divakov-na-2-deutschmannr-rallye-trebisov-potesi-aj-peter-nagy-so-skupinou-indigoNájdete nás na Facebooku

Zatvoriť

Vyhľadajte si obchodníka vo vašom okolí

Zvoľte jazyk, v ktorom chcete komunikovať: