Rýchly kontakt
+421-56-668 05 01
deutschmann@deutschmann.sk

DM Rallye 2

Nabitý sprievodný program DeutschMann® Rallye Trebišov láka divákov

9.8.2018


   Náročné rýchlostné skúšky, premiérový mestský okruh, bohatý sprievodný program a pravdepodobne aj príjemné teplé počasie. To všetko pripravujú organizátori druhého ročníka DeutschMann® Rallye Trebišov, ktorá sa bude konať už o tri týždne na prelome augusta a septembra.
   Prvý ročník DeutschMann® Rallye Trebišov bol výnimočný a o nič menej lákavý nebude ani ten druhý v poradí. Organizátori z Auto klubu Košice so spoločnosťou DeutschMann® si už tradične dávajú záležať nielen na súťažnom, ale aj na sprievodnom programe tejto súťaže. Na svoje si v tomto prípade prídu dospelí i deti, na ktorých čakajú zaujímavé akcie.
   Ešte v piatok podvečer od 17:30 hod. sa v blízkosti servisného parkoviska a riaditeľstva súťaže uskutoční Prológ vo forme okruhovej rýchlostnej skúšky s dĺžkou 2,95 km. Od 19. hod. bude nasledovať tradičné slávnostné otvorenie súťaže na Námestí Boleslava Romana, kde sa divákom predstavia posádky so svojimi súťažnými vozidlami. Po 20. hod. sa už všetci môžu tešiť na vystúpenie skvelého slovenského speváka a hudobníka Petra Nagya so skupinou Indigo.
   Nabitý bude aj sprievodný program pred cieľom súťaže v sobotu medzi 14.-16. hod. Najmenší diváci si budú môcť zajazdiť na šliapacích i elektrických autíčkach a tiež sa zahrať na autách na diaľkové ovládanie. Okrem toho budú mať možnosť stať sa „vodičom kamiónu“, ktorý bude plný nástrah. Aby sa nenudili ani dospelí, pre tých je pripravené zábavná atrakcia a to preteky na záchodových misách. Stačí len zaujať správny posed a vyraziť čo najrýchlejšie do cieľa. Doprajte sebe i svojím ratolestiam zábavný program pred opätovným či možno premiérovým nástupom do školy a priveďte ich 31.8.-1.9. na 2. DeutschMann® Rallye Trebišov.
   Súťažný program rally je zverejnený na oficiálnej stránke organizátora trebisov.rallye.sk. Prihlasovanie na súťaž je spustené na stránke sams-asn.sk.
Generálnym reklamným partnerom DeutschMann® Rallye Trebišov je slovenská špedičná spoločnosť DeutschMann so sídlom v Trebišove a s dcérskymi spoločnosťami v Žiline, v Chorvátsku a v Dubaji. Hlavnou činnosťou firmy je zabezpečovanie prepravy tovaru cestnou dopravou po celom svete. Špecializuje sa na expresné transporty najmä pre automobilový priemysel s termínom dodávky do 24 hodín.

Zdenka Frývaldská
Tlačový tajomník 2. DeutschMann® Rallye Trebišov

Zdroj: https://trebisov.rallye.sk/nabity-sprievodny-program-deutschmannr-rallye-trebisov-laka-divakovNájdete nás na Facebooku

Zatvoriť

Vyhľadajte si obchodníka vo vašom okolí

Zvoľte jazyk, v ktorom chcete komunikovať: