Rýchly kontakt
+421-56-668 05 01
deutschmann@deutschmann.sk

07pomocrodinam2016

Pomoc rodinám

22.12.2016


Nie je nám ľahostajný osud ľudí, lebo vieme, že každý sa môže dostať do zložitej životnej situácie. Navštívili sme ZŠ M.R.Štefánika a za pomoci p. riaditeľky sme vybrali troch dobrých žiakov, ktorých rodiny sa momentálne nachádzajú vo finančne napätejšej situácii. Je to práve usilovnosť týchto detí, čo zapríčinilo, že ich rodiny budú mať bohatého Ježiška. Druháčka Timea dostala poschodovú posteľ, ktorú si bude užívať spolu so sestričkou, piatak Vojto zabezpečil pre svoju rodinu televízor s digitálnym pripojením a deviatak Marko dostal zdravotné pomôcky, na ktoré je odkázaný.
Sme radi, že vďaka našim ochotným DeutschMannňákom, ktorí keď sa dozvedeli o možnosti pomoci týmto rodinám, okamžite zorganizovali zbierku, sme im mohli dať oveľa viac. Množstvo potravín, drogérie, hračky, či športové potreby.
Pri tejto príležitosti by sme sa radi poďakovali vedeniu Nábytok MATO, ktorí zabezpečili bezplatný prevoz a zmontovanie postele a firme E-MAX, ktorá zdarma zabezpečila digitálne pripojenie televízora.
Nielen týmto rodinám, ale všetkým ľuďom dobrej vôle, prajeme pokojné, láskou a porozumením naplnené Vianoce.
Vaši DeutschMannňáciNájdete nás na Facebooku

Zatvoriť

Vyhľadajte si obchodníka vo vašom okolí

Zvoľte jazyk, v ktorom chcete komunikovať: