Rýchly kontakt
+421-56-668 05 01
deutschmann@deutschmann.sk

BRR3 resize

Kultúrno-spoločenská akcia pre obchodných partnerov

25.1.2014


Dňa 25.01.2014 sa konala kultúrno-spoločenská akcia, ktorú sme pre našich obchodných partnerov pripravili ako poďakovanie za doterajšiu spoluprácu. Podujatie otvorila skupina La Gioia, ktorá prezentuje hudobný štýl, pop operu, ktorý spája populárnu hudbu a operný spev. LA GIOIA je zoskupenie troch spevákov, ktorí interpretujú populárne piesne v štýle belcanta. Repertoár tria tvoria nielen skladby svetovej hudobnej scény, ale najmä pozoruhodné úpravy známych slovenských a českých hitov, ktoré v podaní La Gioia znejú doteraz nepočutým, originálnym spôsobom.

LA GIOIA v preklade z talianskeho jazyka znamená radosť. A práve s radosťou, hispánskym temperamentom a talianskou vášňou prišla LA GIOIA, aby ponúkla nevšedný a  jedinečný hudobný zážitok.

Po nich k nám zavítal majster KAREL GOTT, človek, ktorého meno už nepatrí ani medzi legendy. Človek, ktorý je legendou aj medzi legendami. S ľahkosťou prechádza desaťročiami a získava si srdcia úplne všetkých a to všetko nielen s gráciou, eleganciou a noblesou, ale aj s jemu vlastnou skromnosťou. Na jeho koncertoch sa stretávajú ľudia všetkých generácií, mladé dievčatá, aj ctihodné dámy, ktoré aj napriek šťastným manželstvám stále nosia vo svojich srdciach kúsok mladíckej lásky k nemu. Bolo pre nás obrovskou cťou privítať medzi nami tohto krásneho človeka a skvelého umelca.

Nakoniec zdvihla zo stoličiek tých, ktorí ešte netancovali, pani EVA MÁZIKOVÁ. Umelkyňa plná energie, má veľmi tesne po štyridsiatke, vyzerá na tridsať a spieva a tancuje ako čerstvá maturantka. Tornádo, ktoré vás zachytí a už vás nepustí. Spievali, tancovali a bavili sme sa spolu vynikajúco.

Celým večerom nás sprevádzal moderátor Martin Pyco Rausch.

Nálada bola vynikajúca, spoznali sme lepšie mnohých našich obchodných partnerov, prebrali sme potenciálne i nové biznisy, takže akcia to bola pre všetkých prínosná. Už sa nevieme dočkať ďalšej spoločnej akcie.Nájdete nás na Facebooku

Zatvoriť

Vyhľadajte si obchodníka vo vašom okolí

Zvoľte jazyk, v ktorom chcete komunikovať: