Rýchly kontakt
+421-56-668 05 01
deutschmann@deutschmann.sk

Cookies nám pomáhajú vylepšovať naše služby. Používaním tohto web súhlasíte s používaním súborov cookie. Ďalšie informácie

Disponent - obchodník

Upozornenie záujemcu o zamestnanie na súlad spracovávaných údajov so zákonom č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v platnom znení:

Súhlas záujemcu o zamestnanie – tým, že záujemca sa rozhodne použiť zaslaný kód na vstup do systému Performia za účelom vyplnenia dotazníkov a testov, súčasne záujemca súhlasí s tým, aby jeho osobné alebo akékoľvek iné údaje a dáta, ktoré odovzdal alebo v budúcnosti odovzdá obchodnej spoločnosti DeutschMann Internationale Spedition s.r.o. boli použité výhradne za účelom vyhľadávania vhodného pracovníka – kandidáta/záujemcu a boli uložené v spoločnosti po dobu maximálne troch rokov za účelom vyhľadávania a sprostredkovania vhodného zamestnania. Záujemca berie na vedomie, že odovzdaním vyplnených testov, dotazníkov alebo odoslaním osobných údajov dáva súhlas s ich spracovaním a zároveň berie na vedomie, že tieto údaje budú použité pri vyhodnocovaní vhodných pracovných pozícií pre záujemcov o zamestnanie, čím dáva súhlas, že môžu byť poskytnuté potencionálnemu zamestnávateľovi.

DeutschMann Internationale Spedition s.r.o. sa zaväzuje, že zabezpečí základné bezpečnostné opatrenia, aby nedochádzalo k náhodnému prístupu k osobným údajom záujemcu o zamestnanie, jeho zmenám, zničeniu, strate alebo neoprávnenému nakladaniu, prípadne k ich zneužitiu.

Nájdete nás na Facebooku

Zatvoriť

Vyhľadajte si obchodníka vo vašom okolí

Zvoľte jazyk, v ktorom chcete komunikovať: